طرز تهيه دختر رشتی

مواد لازم :

 1- رشت: به مقدار کافي!

2- دختر: 1عدد رشتي!

3- پسر: 1 عدد بچه مثبت!

4- تيپ: 2 قاشق غذاخوري!

 

آقاهاي خيابون گرد، دقت داشته باشند که تهيه اين‌نوع غذاها شامل وقت و هزينه نسبتا زيادي مي‌باشد بنابراين بايد يه مقداري حوصله به خرج بدن چون كه اين کار، کار سنگيني است و نيازمند يه مقداري تبحر و تجربه هم مي‌باشد.  

البته براي اينکه غذاي شما خوش خوراک‌تر هم باشه شما بايد يه ماشين که ديگه در پيتي‌ترين اون پرايده! گير بيارين که خوب به هرحال هيچ غذايي بدون ادويه قابل هضم نيست!  

ابتدا بايد ماشين رو خوب بشورين! و ضدعفوني كنيد. شيشه‌هاي عقب دودي! يه عروسک به دمبش ببندين! يه ضبط 1000 وات وصل کنين! يه مقدار چرت و پرت هم روي ماشين، به خصوص شيشه عقب بنويسيد (البته به انگليسي). يه عينک دودي تام کروزي! يه پيرهن با نوارهاي قرمز رنگ که توي تاريکي ماشين به چشم بياد! تنها کار اينه که کسي‌رو که نشون کردين، يه کمي تعقيبش کنين!  

حالا براي اون دسته از آقايوني که کسي‌رو نشون نکرده بودن فقط کافيه که يه‌جا کمين بزنند واسه شکار آهو! و بعد از چند دقيقه خوراک آماده گذاشتن داخل فر است!  

بقيه‌ي اين کارها‌رو آقايون از روي غريزه و عقلي که در اين مواقع فعال مي‌شه‌! خودشون انجام ميدن. تنها کاري که شرط لازم جوش خوردن معامله هست، وجود يک کمي تيپ مي‌باشد! که اين روزها اين سگ همسايه‌ي ما هم بلده چه طوري اين گربه‌ها رو بسازه!  

(اصلا از اينا بگذريم... شما شروع كنين، خودتون كم‌كم ياد مي‌گيرين!؟)22.gif

/ 12 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ندا خانوم

هر چییییی به خودم فشار میارم که یه نظر بدم هیچی به ذهنم نمیرسه ( که مثلا من هم همین جوری خواستم یه چیزچ گفته باشم) اما خدا وکیلی از حق نگذریما خیلی کارت درسته با این روش هایی که تو بلدیا 100در 100(120 در 100) حلله و در اخر از خودم تشکر می کنم که 3 ساعت نشستم تایپ فارسی شما

نگار

سلام خوفی/ ببخشيد نخوندمش ولی حتما می خونم...آخه گفتم که سرم خيلی شلوغه... الانم اومدم که فقط نگی بی معرفتيم ....موفق باشی و هميشه شاد.... ...............آرزومند آروهايت................ ..........................نگار

ليلی

بی خيال پسر کوتاه بيا..//نصايحت خوب به در آقايون می خوره.

امير

آقا ممنونم خیلی جالب بود . در ضمن یه کاری باهات دارم. اگه میشه ID بم بده یا بهم pm بزن!

مريم

salam shomaham oghdei hastin haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabe

mahdis

سلام دوست جونم يك سر به من نمي زنيد ؟ بي وفا شدي!!!!! منتظرت هستم خيلي سخته که دلي رو با نگات دزديده باشي.. وسط راه اما از عشق يه کمي ترسيده باشي !!!.. .........................::.......................... در شبهای مهتابی و خاموش من اشک با گونه هایم پیوند ابدی دارد... در شبهای درازم تنها صدای جاری..زمزمه تنهایی دلم است که به گوش می رسد.. در شبهای ستاره بارانی من..روزی غنچه ای شکفت...عطر پاشید و محو شد در تاریکی... بیایید دوستان من ! شکستم را ببینید !!....من تنها مانده ام.....تنهااااا بیایید دوستان من ! و به فردا ننگرید...چون فردا هم برای خود روزیست چون امروز و بی رنگتر از هر روز !!!... کاش فردا نمی آمد....کاش ساعتها سپری نمی شد.. تا من لحظه جادویی عمرم را از دست نمی دادم!!!....... نگاهم به ديروزها و فرصت هاي از دست رفته ام خيره مانده.. به يادِ ثانيه هاي مُرده ام اشک مي ريزم..

mahdis

دِلم مي خواهد دفتر دلتنگي ام را باز کنم و از شب ِ سرد و ساکتم برايت بگويم؛ از هزاران اميد ِ سبزي که در خانه ي دلم ويران شدند؛ از شب هاي نحسي که سپيده ي خاموش را عاجزانه صدا مي زنند.. زمان ِ پرواز فرا رسيده بود اما چه زود بال هايم سوختند!!!.. ديگر بالي براي پرواز ندارم!!... و امروز..رهگذر بي روح ِ اين کوچه هاي سرد و تاريک شدم.... و امروز دلم به اندازه ي دل ِ تمام تنهايي ها گرفته است!!!....

شادی

سلام من آپم منتظرتم دير نکنی ها

طراوت

قشنگ بود.بابا کلی چيز بلدياااااا.به ما هم ياد بده!