تفاوت بيرون رفتن پسر با بيرون رفتن دختر :

* وقتی یه پسر بیرون میره دوست نداره سینه و کونش (باسن ) باد کرده باشه ولی دختر کون و سینه رو باد میکنه تا ۱۰۰۰ تا پسر رو حشری کنه . 

* پسر دوست داره تو خشتکش یه کم بر آمده باشه ولی دختر دوست نداره نوار بهداشتی ه تابلو باشه . 

* دختر تا مانتوی تنگ و آرایش نکنه عمرا بیرون بره ولی پسر با یه شلوار کردی و زیرپیراهنی هم تا دو تا چهارراه بالاتر میره . 

* دختر براحتی از چهارراه رد میشه ولی کیه که به پسر راه بده . 

* اگه یه دختر از کوچه رد شده باشه تا یک هفته با بوی کوچه میشه حال کرد ولی اگه پسر رد شه انگار ماشین جمع آوری زباله رد شده . 

* اگه دختر موبایل داشته باشه الکی هم شده تو دستش میگیره و کلاس میذاره ولی پسر اصلا . 

* اگه ۲۰ تا دختر باشن که با هم رفیق باشن تو مترو و واحد هر کسی بلیط خودشو حساب میکنه ولی یه پسر همه ی دوستاش رو به علاوه بقیه حساب میکنه .  

* بقیه اش را هم تو بگو 05.gif

امروز هم زیدان باهام تماس گرفت و موضوع اصلی که تو اون مسابقه بین ایشون و ماترادزی اتفاق افتاده بود رو شرح داد که اینم براتون میزارم حالشو ببرید

نتیجه بررسی های مربوط به درگیری زین الدین زیدان و ماتراتزی منتشر شد. طی بررسی هایی که از طریق لب خوانی انجام شده است، حقایق فراوانی در این مورد منتشر شد. ( البته در مورد ایتالیایی ها، از طریق حرکت دست ها هم می توان فهمید که مردم در چه مورد حرف می زنند، نیاز زیادی به لب خوانی نیست)
یک نشریه انگلیسی نوشت: ماتراتزی به خواهر زیدان گفته است «روسپی»، در حالی که یک نشریه چاپ کویت نوشت که ماتراتزی به زیدان گفته است: « ای زنازاده عرب! یو آرهارب و التروریست»، در همین حال یک نشریه اسپانیایی نوشت که ماتراتزی به خواهر زیدان چیزی نگفته، بلکه به او گفته است « ننه تو...»، در حالی که یک نشریه چاپ لیسبون نوشت که لب خوانی ماتراتزی نشان می دهد که وی به زیدان گفته است « خواهر ننه تو...»، اما نشریه «لااستوپیدا» چاپ رم از قول ماتراتزی نوشت « من بهش گفتم آقا واسه چی دست منو می گیری، اون بهم گفت دلم می خواد عوضی، منم بهش گفتم عوضی خودتی و جد و آبادت، اون هم با کله زد به سینه ام.» نشریه «ایل کرتینو» چاپ سیسیل نوشت ماتراتزی گفته است « من اصلا به زیدان چیزی نگفتم، من نگفتم تروریست، چون من نمی دونم تروریست چی هست، من فقط در مورد خواهر و مادر اطلاعات دارم.». هفته نامه « فرانس دگولس» چاپ پاریس، نوشت که ماتراتزی به زیدان گفته است« ای عرب کثیف تروریست! برو گمشو که نمی خواهم روی نحست را ببینم.» در عین حال، روزنامه های چاپ وطن تحقیقات خود را در مورد جملات ماتراتزی منتشر کردند. نشریه ندای فطرت نوشت « مهاجم کثیف ایتالیایی به برادر زیدان اهانت نژادپرستانه نمود و زیدان نیز همانطور که ما ایرانیان غیور در مسابقه با تیم بحرین که یک عرب سوسمارخور کثیف به ما اهانت کرد، حق اش را کف دستش گذاشت.» که همه این گفته ها به یک طرف وگفته خود زیدان چی بوده؟زیدان گفت چیزی که منو تو اون مسابقه خیلی عصبانی کرد این بود که ماترتزی به من گفت علی دایی14.gif14.gif

/ 37 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تائيس

مقایسه کردن کار جالبیه؟ هماره جاودان!

نازنين

سلام مرسی که بهم سر زدی و ببخشید که دیر اومدم... عالی بود.. راستی منم به روزم دوست دارم نظرتو راجع به متنم بدونم..منتظر حضورت..نازنین.

همون ناشناسه

سلام.من اينجام

زهره جعفرزاده

سلام . وبلاگ من با یک غزل به روز... منتظر حضور شما... موفق و پیروز باشید.

دارمت

مهسا

سلام هاتف عزيزم چطوري؟ تو برادر خوب منی عزيزم... منو مثل خواهرت بدون مطالب خيلی قشنگی می نويسی عزيزم. بازم به من سر بزن.. من منتظرم بای

شميم

سلام مرسی که سر زدی وب زيبا و جالب و با مزه ای داری